(PL) Odpady czy wartościowe surowce? - Info Skan pozwoli Ci to sprawdzić!

2. 12 .2021, Antonina Konarzewska

Odpady przemysłowe w Polsce stanowią aż 90% wszystkich generowanych odpadów. Szacuje się, że do 2024 r. cały sektor gospodarki odpadami będzie wart około 20,9 mld PLN, z czego wartość sektora gospodarki odpadami poprodukcyjnymi szacowana jest na około 8,4 mld PLN.

Ponadto w ostatnich latach tzw Model. warunki ekonomiczne zablokowane, w takim przypadku jest napisane m.in. tzw. Hierarchia gospodarowania odpadami, w której najlepszą wartością pracy jest odbiór odpadów, przywrócenie ponownego unieszkodliwiania oraz ucieczka od dalszego odzysku lub zaniechania. Tendencja regulacyjna między Unią a Unią Europejską sugeruje, że rynek, który jest przekształcany przez zamkniętą gospodarkę, został już dotknięty różnymi poziomami handlu. 

W odpowiedzi Cyrkl, który współpracuje z firmami poprzez tzw Okrągłe Skanery - czynności związane z gospodarką odpadami, ponowną utylizacją lub usuwaniem najlepszych klientów, którzy mogą odzyskać odpady. 

Nie wiemy, czy odpady wytwarzane przez firmę są zagospodarowane zgodnie z prawem. Ale czy nadal są potencjalnie wykorzystywane jako surowce? Czy są jednymi z najlepszych w hierarchii postępowania z odpadami? A czy są jakieś nowatorskie metody ograniczania wytwarzania odpadów lub ich unieszkodliwiania?

Dzięki Cyrkl możesz to sprawdzić!

Niepokoimy się nową, bezpłatną usługą tzw Skanowanie informacji. Jest to usługa automatyczna oparta na zrzucanych zrzutach. odpady z tej firmy generuje diagram, który graficznie przedstawia przepływ surowców i ich zagospodarowanie. W momencie tworzenia takiego oświadczenia, danymi z gospodarki odpadami przemysłowymi w Polsce zarządzał GUS. Dodatkowo dla każdej grupy surowców, jak m.in. metal, reprezentowany przez budowę ogólnej sytuacji rynkowej i przykłady wstępnych rozwiązań, które firmy oferują w celu ograniczenia ilości składowanych odpadów. 

Dodatkowo po wygenerowanych wynikach i krótkich raportach łatwiej jest skonsultować się na krótką, bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów. 

Dane generowane przez Info Skan to duży krok naprzód do dalszej współpracy w zakresie kompleksowej analizy odpadów przez ekspertów Cyrkl w firmie oraz wiedzy o najlepszych rozwiązaniach dla wszystkich użytkowników. Krokiem, który zwykle podąża za Info Skanie do tzw. Pełne skanowanie.  

Zobacz jak to działało i co możesz zyskać 

 

Co zyskujesz dzięki Info Skan?

  1. Bezpłatna analiza wszystkich dwóch strumieni odpadów
  2. Graficzna prezentacja metod gospodarowania odpadami na podstawie GUS. Gospodarka odpadami komunalnymi
  3. Opis ogólnych wymagań i potencjałów/rozkładów dla każdej z grup surowców
  4. Bezpłatna konsultacja z jednym z naszych ekspertów - telefonicznie lub mailowo
  5. Sprawdź aktualne ceny surowców prosto od naszych partnerów.

 

Przykładowy skan dla jednej z naszych firm:


Info Skan - jak to działało?

 

  • Zapraszamy do wejścia na stronę: https://scans.cyrkl.com/pl/info-scan 

  • Jedyne czego potrzebujemy to dane o odpadach generowane przez firmę – m.in. w formie raportu za ilość lat i dane kontaktowe
  • Nasz autorski, innowacyjny algorytm jest dalej analizowany na podstawie naszej pracy w określonych punktach. gospodarcza gospodarka odpadami w Polsce i pokazuje dane - bezpłatnie automatycznie i w pełni automatycznie
  • Po chwili kraj jest zadowolony z wyników analizy i linii do bezpłatnego wywiadu z jednym z naszych ekspertów.

Info Skan to pierwszy krok w kierunku firmy zajmującej się gospodarką odpadami o obiegu zamkniętym w Twojej firmie.

 

* Akceptowane podatki. Odpady są utylizowane wyłącznie do wewnętrznej analizy naszych ekspertów, nie są udostępniane osobom trzecim.

 

 

‐ Antonina Konarzewska

Cyrkl v médiích